Volná pozice: Vedoucí skladu / expedice

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Vedoucí skladu a expedice
  • Pracovní vztah: HPP (hlavní pracovní poměr)
  • Pracoviště: Svratka, Nad Školou 302 a U Koupaliště 483
  • Mzda: od 25.000 Kč/měs
  • Nástup: březen 2020

Náplň práce

  • vedení malého týmu lidí, organizace jejich práce, podklady pro mzdy
  • příjem, výdej, manipulace a kontrola zásob (materiál, výrobky a polotovary), evidence v informačním systému společnosti (IS Helios Orange)
  • vyřizování objednávek, plnění termínů vyskladnění, kontrola minimálního množství dílů ve skladu, zajištění a organizování jejich přepravy
  • komunikace a úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • veškeré režijní práce související s provozem skladu a expedice
  • řešení aktuálních problému
  • trvalé zlepšování fungování celého oddělení
  • vedení inventur a odpovědnost za inventarizaci stavu zásob skladu

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání
  • spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek
  • praxe ve vedoucí pozici min. 1 rok
  • praxe ve strojírenské společnosti výhodou, orientace v technické dokumentaci
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC, znalost IS Helios výhodou
  • znalost cizích jazyků výhodou (Nj, Aj)
  • postupné doplňování znalostí v oblastech zaměřených na odbornost firmy

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • příspěvek na stravování
  • mimořádné odměny
  • firemní společenské akce

Životopis zasílejte na adresu fajmonova@kovohb.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - Vedoucí skladového provozu".
Vybraní uchazeči budou poté pozváni k ústnímu pohovoru po předchozí telefonické dohodě.
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto výběrového řízení, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelům, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Kontakt

Irma Fajmonová
Tel.: 566 652 085
E–mail: fajmonova@kovohb.cz