Volná pozice: Mistr výroby-obrobna

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Mistr výroby-obrobna
  • Pracovní vztah: HPP (hlavní pracovní poměr)
  • Pracoviště: Svratka, Nad Školou 302
  • Mzda: od 30 000 Kč/měs
  • Nástup: září 2020

Náplň práce

  • Řízení a organizace práce na dílně
  • Realizace kusové výroby přesných obráběných dílů lisovacích nástrojů a nerezových svařenců
  • Odpovědnost za dodržování a vyhodnocování výrobního plánu (měsíční, týdenní, denní)
  • Příprava a koordinace zásobování materiálem a polotovary
  • Kontrola technologické kázně na svěřené dílně
  • Hodnocení a motivace pracovníků
  • Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě
  • Trvalé zlepšování, racionalizace
  • Pravidelná školení zaměstnanců

Požadujeme

  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
  • Manažerské a organizační schopnosti
  • Schopnost analyzovat a řešit problém
  • Znalost práce na PC (Word, Excel,Helios)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zvládání stresu
  • Znalost NJ výhodou
  • Praxe na pozici mistra minimálně 2 roky

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy, školení závodní stravování, firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní společenské akce

Životopis zasílejte na adresu fajmonova@kovohb.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení – Mistr výroby - obrobna".
Vybraní uchazeči budou poté pozváni k ústnímu pohovoru po předchozí telefonické dohodě.
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto výběrového řízení, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelům, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Kontakt

Irma Fajmonová
Tel.: 566 652 085
E–mail: fajmonova@kovohb.cz